Eesti Allergialiit püüab parandada allergiahaigete elukvaliteeti

  • Filtreeri tüübi järgi:

Koostööpartnerid

Allergialiit on avatud erinevatele koostöövormidele ning hea meelega teeb koostööd teiste tegutsevate ettevõtetega.

Eesti Allergialiidu koduleheküljel on väljas viited koostööpartneritele.

Kõige olulisem koostööpartner on Eesti Puuetega Inimeste Koda (EPIKoda), mis on katusorganisatsioon Eestis tegutsevatele puuetega inimeste organisatsioonidele ning mis tõstab ühiskonna teadlikkust puuetega inimeste ja krooniliste haigete õigustest ja vajadustest.

Liidu tegevust toetavate ettevõtete allergikutele mõeldud tooted on leitavad Tooted allergikutele alt. Samuti teeme koostööd ajakirjade / trükiste avaldamisel, milles allergialiitu toetavatel firmadel on võimalus oma tooteid tutvustada. Allergialiit on juba aastaid koostöös ajakirjaga „Kodutohter” (varem koos „Tervis Plussiga“) välja andnud allergiaalast lisa, milles autorid käsitlevad väga erinevaid allergiaga seotud teemasid. Iga väljaande kogutiraaž on 15 000 eksemplari, s.o ajakirja tellijate, üksikmüügi ning Eesti Allergialiidu poolt jagatav kogus.

Eesti Puuetega Inimeste Koda (EPIKoda) on katusorganisatsioon Eestis tegutsevatele puuetega inimeste organisatsioonidele. EPIKoda tõstab ühiskonna teadlikkust puuetega inimeste ja krooniliste haigete õigustest ja vajadustest.

A-Derma on esimene dermatoloogiline nahahooldussari tundliku, ärritunud ja probleemse naha hoolduseks, milles on kasutatud taimse päritoluga aktiivainet.
Avène on dermakosmeetikasari tundliku naha hoolduseks. Kõik Avène tooted on hüpoallergilised ja dermatoloogiliselt testitud.

Alpek OÜ on porolooni müügi ja lõikamisega ning pehmemööbli tarvikute hulgimüügiga tegelev ettevõte

Amare Luna kookosõli sobib ideaalselt erinevate massaažide tegemiseks. Siidine ja pehme koostis. Ilma lõhna ja maitseta ning ei tekita allergiat. Kookosõli on kaua libe ja seda ei kulu korraga palju. See on kõige populaarsem toode-tuhandete lemmik!

100% mahe beebitoit päris loodusest. BabyCool on saaremaine beebitoidu bränd, toodeteks on kohalikust mahe-toorainest sügavkülmutatud püreekuubikud. Toode on valminud koostöös Eesti Maaülikooli teadlastega.

Berrichi on sündinud usust, et puhas ja looduslik on nahale parim. Berrichi võtmekomponentideks on vetikad ja super-õlid, mis moodustavad täiusliku koosluse vitamiinidest, mineraalidest ja rasvhapetest. Berrichi toidab, taastab ja kaitseb nahka sügavuti.

Best Breathe Nordic OÜ tooted – ninasõõrmete laiendaja ja ninafilter on efektiivsed hingamise leevendajad.
Hinga vabalt!

BIODERMA on ökobioloogial põhinev kaubamärk. Ökobioloogia asub NAOS-e lähenemisviisi keskmes, et austada naha ökosüsteemi ja säilitada selle tervis.

Biominerata toode on kontrollitud ökotoode. Ökotooted on tervisesõbralikumad kuna nad ei jäta mürgiseid kemikaalijääke ning samuti ei sisalda aineid, mis kahjustaks hingamisteid ja nahka. Toodetele on lisatud looduslikku Eesti mineraalvett.

BioNike spetsialiseerub apteegi dermakosmeetikale, mis on mõeldud tundlikule ja allergilisele nahale. Üha täiustades oma oskusteavet, on BioNike välja töötanud suurel hulgal dekoratiivkosmeetika- kui nahahooldustooteid, mis vastavad nende allergeenivaba koostise põhimõttele.

Bioxelle on sertifitseeritud kontsentreeritud pesuloputusaine allergikutele või tundliku nahaga inimestele.

DermaSilk patenteeritud kangast terapeutilised ravirõivad võimaldavad nahal hingata ning reguleerida temperatuuri ja niiskust – vähendades sügelust ning pakkudes igapäevast mugavust, mida nahk vajab. DermaSilki ravirõivad on mõeldud pidevaks kandmiseks, et aidata hoolitseda tundlike nahaprobleemide korral. DermaSilk on sama efektiivne kui kortisoon dermatiidi ja akne ravis, kuid ilma kõrvalnähtude ja kasutuspiiranguteta.

EcoWorld toodab Eestis ökoloogilisi puhastusaineid. Tooted on lõhna- ja värvaineteta ning saadaval valmislahustena kui ka kontsentraatidena.

Uue generatsiooni looduslikud puhastusvahendid – puhtam kodu, kergem koristamine, ohutum puhastus. Litsenseeritud Euroopa Liidu ökomärgisega Ecolabel.eu

Eskaro on värvitehas Maardus, mis toodab värve, lakke, liime jt. ehituskeemiatooteid. Firma eesmärgiks on säästev ja jätkusuutlik areng keskkonnavaldkonnas, mis tagaks meile kõigile kõrge elukvaliteedi ohutus ja puhtas keskkonnas. Täitke oma elu värvidega, mis tulevad loodusest endast, tuues Teie koju rõõmu!

AS ESTKO arendab, toodab ja müüb professionaalseid puhastusaineid. Ettevõtte valikus on tooteid, milledele on omistatud Euroopa Liidu ökomärgis.

Eucerin® – enam kui 100 aastat kogemust teadusliku nahahoolduse vallas. Eucerin on tänapäeval üks maailma enim usaldatud dermakosmeetika brändidest, toetatud dermatoloogide ja apteekrite poolt naha tervise ja ilu hoidmiseks. Eucerini tooted aitavad Sul kaitsta oma nahka ja hoida seda tervena, nii praegu kui tulevikus

OÜ Flora Kaubandus tuntuim toode on pesupulber BIOEST, mis on esimene eestimaine granuleeritud bioaktiivne pesupulber, mille tootmist alustati 1979 aastal. Toode on tänaseni klientide hulgas suure nõudlusega .

Heveren pakub oma kaubavalikus tooteid, mis on emade poolt heaks kiidetud ja pälvinud rahvusvahelist tunnustust. Pakutavad nahahooldustooted on võitnud mitmeid auhindu.

Võrktehnoloogial töötavad, väikesed ja hääletud inhalaatorid (nebulisaator) Feellife Air Pro ja Vapo Pro Mesh, millede abil saab manustada lisaks füsioloogilisele lahusele ka ravimeid (sh. hormoone), mistõttu sobivad need astmaatikutele ja allergikutele.

Meie filosoofia aluseks on, et kosmeetikatoode peab olema tõhus, aus, võimalikult looduslik ning pakkuma lisaks ka häid emotsioone.Kõik JOIK tooted arendatakse ja valmistatakse Eestis.

Kodumaine bränd “karpdisain” on spetsialiseerunud TITAANIST käsitöösõrmuste ja -ehete disainimisele ja tootmisele.Titaan on parim tulemus õrna ja tundliku nahaga inimestele. Enam pole vaja muretseda naha punetuse ega lööbe pärast.

Eesti õietolmu seire toimub koostöös Eesti Keskkonnauuringute Keskusega. Nemad on pühendunud koostööle looduskeskkonna säilitamisel ja parendamisel.

Kidsmed on Eesti ettevõte, kes võtnud enda eesmärgiks pakkuda üksnes kõrge kvaliteediga tooteid. Kidsmedi tooted on lapsevanemate seas kiidetud ja armastatud.
Sinu pere kõrval, et igaüks saaks elada terve ja rõõmsana!

Laboratorios BABÉ pakub dermatoloogilist apteegikosmeetikat, mis hooldab, kaitseb ja taastab tundlikku ja allergilist nahka.

Loodud erinevate kanepitoodete tootmiseks ja turustamiseks, meie eesmärgiks on Eestis kasvatatud kanepisaaduste realiseerimine kohalikus tootmises.

Magrada toodetes on kokku sobitatud Põhjamaine puhas tooraine ja päikeselisest Lõuna Euroopat pärit oliiviõli. Lisaväärtuse annavad puutumata loodusega saarelt – Hiiumaalt,korjatud ja kasvatatud komponendid.

McLean® on Prime Partneri kaubamärk, mille all pakume väga laia valikuga nii professionaalseid puhastustarvikuid kui ka kodukasutajale mõeldud koristustarvikuid. Tootevalikus on nii mitmesugused prügikotid, majapidamiskindad ja mikrokiudlapid kui ka põrandapuhastuseks mopid ning varred. McLean Professional muudab professionaalidele tuttavad tarvikud ja töövõtted kättesaadavaks ka kodukasutajale. McLean sari sisaldab lihtsamaid, parima hinna ja kvaliteedi suhtega tooteid, mis sobivad hästi ka hinnatundlikumale tarbijale.

Prime Partner AS on saanud tunnustuse Eesti Allergialiidult McLean Professional mikrokiud lappidele.

Mulieres OÜ looduslike koostisega puhastus- ja pesupesemisvahendid baseeruvad nahasõbralikul ja hea puhastus-omadusega oliivõlil. Mulieres on loonud tootesarja teadlikule tarbijale, tema pesu- ja puhastusvahendid kannavad alates 2016 aasta veebruarist rahvusvahelist „Vegan Society “ ning alates 2017 aasta oktoobrist „EcoCert organic“ märgist.

NAOS on ühtne süsteem, mis koosneb kolmest nahast inspireeritud kaubamärgist. Selle lähenemisviisi keskmes on ökobioloogia, et paremini säilitada naha ökosüsteemi ja
tugevdada selle looduslikke mehhanisme.

Neutral tooted on tähistatud rohelise luige märgiga – ametlik Põhjamaade ökomärgis. Neutral tooteid soovitab Leedu Allergia- ja Astma Assotsiatsioon.

Kvaliteetsed õhupuhastajad – sobilikud allergikutele. Firma põhilisteks tegevusaladeks on tõsta klientide teadlikkust nende kodu õhusaaste- ja kvaliteedi suhtes.

Orto on eestimaise kosmeetikatööstuse teerajaja, omades ligi 90 aasta pikkust kogemust. Orto portfelli kuuluva Ortomedi brändi fookus on nahaprobleemide leevendamine – olgu selleks kuiv, ärritunud, sügelev või tundlik nahk. Ortomed kreemid on välja töötatud koostöös Eesti Psoriaasiliiduga ning retseptide arendamisel on lähtutud nahaarstide soovitustest. Ortomed sarja tooted on dermatoloogiliselt testitud, lõhna- ja värvainete vabad ning sobivad kasutamiseks allergikutele.

Recticel kasutab vahtpolüuretaani tootmiseks kaasaegset tehnoloogiat ning kõik tooted on valmistatud freoonivabalt ega sisalda inimesele kahjulikke ühendeid.

Sadolini jaoks on värvid inspiratsioon, emotsioonid ja hea enesetunne. Nemad jagavad värvide saladust, huvitavaid leide ja nõuandeid. Lase loovusel lennata!

Sleepwell peab enda südameasjaks toetada ja kosutada unetute öid ning pakkuda head und kõigile!

Surgitech asutati 1998. aastal. Surgitech on alates 1999. aastast Roche Diagnostics GmbH ainuesindaja Eestis. 2017. aasta lõpus lisasime oma tooteportfelli uued ja põnevad tavatarbijale suunatud tervisetooted.

KIWI on väga väike ja hääletu inhalaator igasuguste ravimite inhaleerimiseks. KIWI on emade ja laste lemmik ning enimmüüdud uusima võrktehnoloogiaga inhalaator Eestis! KIWI inhalaator on sobilik nohu, köha, astma, bronhiidi jt kroonilise hingamisteede haiguste puhul. KIWI on tõhus abivahend ka allergia korral hingamisteede vaevuste leevendamiseks.

Vivacolori põhitegevuseks on värvide, lakkide, peitside, pahtlite ja muude värvitoodete ning maalritarvete hulgimüük.

WaterWipes beebisalvrätikud on loodud spetsiaalseid beebi naha eripärasid arvestades ja on nii õrnad, et sobivad ka enneaegsele beebile. Tunnustatud ELi allergialiitude UK, NEA, AFPRAL ja EAA poolt. Salvrätikud on alkoholi, lõhnaainete vabad, et minimiseerida naha kuivatamist ja võimalust allergilise dermatiidi tekkeks.

Nôgel on kodumaine looduskosmeetika arendaja, mis sai alguse Eesti maaülikooli ja EAS-i innovatsiooniprojektist. Koos maaülikooli teadlastega arendati esmakordselt välja kodumaine kõrvenõgese ekstrakt, mida Nôgeli tooted sisaldavad lisaks kõrge kvaliteediga taimsetele aktiivainetele. Nôgeli C-vitamiini niisutav kosmeetika sari on loodud koostöös Tallinna ülikooli teadlastega. Kõik tooted on õlivabad ning kliiniliselt ja dermatoloogiliselt Eestis testitud.