Eesti Allergialiit püüab parandada allergiahaigete elukvaliteeti

  • Filtreeri tüübi järgi:

Tooted

Eesti Allergialiit teeb tihedat koostööd erinevate partneritega, et pakkuda allergiahaigetele parimaid võimalikke tooteid ja abivahendeid. Meie kodulehelt leiate viited meie usaldusväärsetele partneritele, nagu Lux Eesti, Beaty AS, Eugesta Eesti AS, Akzo Nobel AS, Tikkurila AS, Mayer Industries AS, Ocean Air OÜ, Tartu Biotehnoloogia Park ja paljud teised.
Lisaks partnerite toodetele avaldame ja edastame õietolmu seire sesoonseid andmeid ning võimalust esitada küsimusi meie allergianõustajale.

statuut

Allium

A-Derma on esimene dermatoloogiline nahahooldussari tundliku, ärritunud ja probleemse naha hoolduseks, milles on kasutatud taimse päritoluga aktiivainet.
Avène on dermakosmeetikasari tundliku naha hoolduseks. Kõik Avène tooted on hüpoallergilised ja dermatoloogiliselt testitud.

Amare Luna

Amare Luna kookosõli sobib ideaalselt erinevate massaažide tegemiseks. Siidine ja pehme koostis. Ilma lõhna ja maitseta ning ei tekita allergiat. Kookosõli on kaua libe ja seda ei kulu korraga palju. See on kõige populaarsem toode-tuhandete lemmik!

BabyCool

100% mahe beebitoit päris loodusest. BabyCool on saaremaine beebitoidu bränd, toodeteks on kohalikust mahe-toorainest sügavkülmutatud püreekuubikud. Toode on valminud koostöös Eesti Maaülikooli teadlastega.

Berrichi

Berrichi on sündinud usust, et puhas ja looduslik on nahale parim. Berrichi võtmekomponentideks on vetikad ja super-õlid, mis moodustavad täiusliku koosluse vitamiinidest, mineraalidest ja rasvhapetest. Berrichi toidab, taastab ja kaitseb nahka sügavuti.

Best Breathe Nordic

Best Breathe Nordic OÜ tooted – ninasõõrmete laiendaja ja ninafilter on efektiivsed hingamise leevendajad.
Hinga vabalt!

Bioderma

BIODERMA on ökobioloogial põhinev kaubamärk. Ökobioloogia asub NAOS-e lähenemisviisi keskmes, et austada naha ökosüsteemi ja säilitada selle tervis.

Biominerata

Biominerata toode on kontrollitud ökotoode. Ökotooted on tervisesõbralikumad kuna nad ei jäta mürgiseid kemikaalijääke ning samuti ei sisalda aineid, mis kahjustaks hingamisteid ja nahka. Toodetele on lisatud looduslikku Eesti mineraalvett.

Bioxelle

Bioxelle on sertifitseeritud kontsentreeritud pesuloputusaine allergikutele või tundliku nahaga inimestele.

DermaSilk

DermaSilk patenteeritud kangast terapeutilised ravirõivad võimaldavad nahal hingata ning reguleerida temperatuuri ja niiskust – vähendades sügelust ning pakkudes igapäevast mugavust, mida nahk vajab. DermaSilki ravirõivad on mõeldud pidevaks kandmiseks, et aidata hoolitseda tundlike nahaprobleemide korral. DermaSilk on sama efektiivne kui kortisoon dermatiidi ja akne ravis, kuid ilma kõrvalnähtude ja kasutuspiiranguteta.

EcoWorld

EcoWorld toodab Eestis ökoloogilisi puhastusaineid. Tooted on lõhna- ja värvaineteta ning saadaval valmislahustena kui ka kontsentraatidena.

Enzypin

Uue generatsiooni looduslikud puhastusvahendid – puhtam kodu, kergem koristamine, ohutum puhastus. Litsenseeritud Euroopa Liidu ökomärgisega Ecolabel.eu

Eskaro

Eskaro on värvitehas Maardus, mis toodab värve, lakke, liime jt. ehituskeemiatooteid. Firma eesmärgiks on säästev ja jätkusuutlik areng keskkonnavaldkonnas, mis tagaks meile kõigile kõrge elukvaliteedi ohutus ja puhtas keskkonnas. Täitke oma elu värvidega, mis tulevad loodusest endast, tuues Teie koju rõõmu!

Flat

Estko

AS ESTKO arendab, toodab ja müüb professionaalseid puhastusaineid. Ettevõtte valikus on tooteid, milledele on omistatud Euroopa Liidu ökomärgis.

Eucerin®

Eucerin® – enam kui 100 aastat kogemust teadusliku nahahoolduse vallas. Eucerin on tänapäeval üks maailma enim usaldatud dermakosmeetika brändidest, toetatud dermatoloogide ja apteekrite poolt naha tervise ja ilu hoidmiseks. Eucerini tooted aitavad Sul kaitsta oma nahka ja hoida seda tervena, nii praegu kui tulevikus

Flora

OÜ Flora Kaubandus tuntuim toode on pesupulber BIOEST, mis on esimene eestimaine granuleeritud bioaktiivne pesupulber, mille tootmist alustati 1979 aastal. Toode on tänaseni klientide hulgas suure nõudlusega .

Heveren

Heveren pakub oma kaubavalikus tooteid, mis on emade poolt heaks kiidetud ja pälvinud rahvusvahelist tunnustust. Pakutavad nahahooldustooted on võitnud mitmeid auhindu.

Joik

Meie filosoofia aluseks on, et kosmeetikatoode peab olema tõhus, aus, võimalikult looduslik ning pakkuma lisaks ka häid emotsioone.Kõik JOIK tooted arendatakse ja valmistatakse Eestis.

Karpdisain

Kodumaine bränd “karpdisain” on spetsialiseerunud TITAANIST käsitöösõrmuste ja -ehete disainimisele ja tootmisele.Titaan on parim tulemus õrna ja tundliku nahaga inimestele. Enam pole vaja muretseda naha punetuse ega lööbe pärast.

Kidsmed

Kidsmed on Eesti ettevõte, kes võtnud enda eesmärgiks pakkuda üksnes kõrge kvaliteediga tooteid. Kidsmedi tooted on lapsevanemate seas kiidetud ja armastatud.
Sinu pere kõrval, et igaüks saaks elada terve ja rõõmsana!

Laboratorios BABÉ

Laboratorios BABÉ pakub dermatoloogilist apteegikosmeetikat, mis hooldab, kaitseb ja taastab tundlikku ja allergilist nahka.

Lumi

Loodud erinevate kanepitoodete tootmiseks ja turustamiseks, meie eesmärgiks on Eestis kasvatatud kanepisaaduste realiseerimine kohalikus tootmises.

Magrada

Magrada toodetes on kokku sobitatud Põhjamaine puhas tooraine ja päikeselisest Lõuna Euroopat pärit oliiviõli. Lisaväärtuse annavad puutumata loodusega saarelt – Hiiumaalt,korjatud ja kasvatatud komponendid.

McLean®

McLean® on Prime Partneri kaubamärk, mille all pakume väga laia valikuga nii professionaalseid puhastustarvikuid kui ka kodukasutajale mõeldud koristustarvikuid. Tootevalikus on nii mitmesugused prügikotid, majapidamiskindad ja mikrokiudlapid kui ka põrandapuhastuseks mopid ning varred. McLean Professional muudab professionaalidele tuttavad tarvikud ja töövõtted kättesaadavaks ka kodukasutajale. McLean sari sisaldab lihtsamaid, parima hinna ja kvaliteedi suhtega tooteid, mis sobivad hästi ka hinnatundlikumale tarbijale.

Prime Partner AS on saanud tunnustuse Eesti Allergialiidult McLean Professional mikrokiud lappidele.

Mulieres

Mulieres OÜ looduslike koostisega puhastus- ja pesupesemisvahendid baseeruvad nahasõbralikul ja hea puhastus-omadusega oliivõlil. Mulieres on loonud tootesarja teadlikule tarbijale, tema pesu- ja puhastusvahendid kannavad alates 2016 aasta veebruarist rahvusvahelist „Vegan Society “ ning alates 2017 aasta oktoobrist „EcoCert organic“ märgist.

Neutral

Neutral tooted on tähistatud rohelise luige märgiga – ametlik Põhjamaade ökomärgis. Neutral tooteid soovitab Leedu Allergia- ja Astma Assotsiatsioon.

OceanAir

Kvaliteetsed õhupuhastajad – sobilikud allergikutele. Firma põhilisteks tegevusaladeks on tõsta klientide teadlikkust nende kodu õhusaaste- ja kvaliteedi suhtes.

Orto

Orto on eestimaise kosmeetikatööstuse teerajaja, omades ligi 90 aasta pikkust kogemust. Orto portfelli kuuluva Ortomedi brändi fookus on nahaprobleemide leevendamine – olgu selleks kuiv, ärritunud, sügelev või tundlik nahk. Ortomed kreemid on välja töötatud koostöös Eesti Psoriaasiliiduga ning retseptide arendamisel on lähtutud nahaarstide soovitustest. Ortomed sarja tooted on dermatoloogiliselt testitud, lõhna- ja värvainete vabad ning sobivad kasutamiseks allergikutele.

Recticel

Recticel kasutab vahtpolüuretaani tootmiseks kaasaegset tehnoloogiat ning kõik tooted on valmistatud freoonivabalt ega sisalda inimesele kahjulikke ühendeid.

Sadolin

Sadolini jaoks on värvid inspiratsioon, emotsioonid ja hea enesetunne. Nemad jagavad värvide saladust, huvitavaid leide ja nõuandeid. Lase loovusel lennata!

Sleepwell

Sleepwell peab enda südameasjaks toetada ja kosutada unetute öid ning pakkuda head und kõigile!

Surgitech

Surgitech asutati 1998. aastal. Surgitech on alates 1999. aastast Roche Diagnostics GmbH ainuesindaja Eestis. 2017. aasta lõpus lisasime oma tooteportfelli uued ja põnevad tavatarbijale suunatud tervisetooted.

Tervisetestid.ee

KIWI on väga väike ja hääletu inhalaator igasuguste ravimite inhaleerimiseks. KIWI on emade ja laste lemmik ning enimmüüdud uusima võrktehnoloogiaga inhalaator Eestis! KIWI inhalaator on sobilik nohu, köha, astma, bronhiidi jt kroonilise hingamisteede haiguste puhul. KIWI on tõhus abivahend ka allergia korral hingamisteede vaevuste leevendamiseks.

Vivacolor

Vivacolori põhitegevuseks on värvide, lakkide, peitside, pahtlite ja muude värvitoodete ning maalritarvete hulgimüük.

WaterWipes

WaterWipes beebisalvrätikud on loodud spetsiaalseid beebi naha eripärasid arvestades ja on nii õrnad, et sobivad ka enneaegsele beebile. Tunnustatud ELi allergialiitude UK, NEA, AFPRAL ja EAA poolt. Salvrätikud on alkoholi, lõhnaainete vabad, et minimiseerida naha kuivatamist ja võimalust allergilise dermatiidi tekkeks.

Nôgel

Nôgel on kodumaine looduskosmeetika arendaja, mis sai alguse Eesti maaülikooli ja EAS-i innovatsiooniprojektist. Koos maaülikooli teadlastega arendati esmakordselt välja kodumaine kõrvenõgese ekstrakt, mida Nôgeli tooted sisaldavad lisaks kõrge kvaliteediga taimsetele aktiivainetele. Nôgeli C-vitamiini niisutav kosmeetika sari on loodud koostöös Tallinna ülikooli teadlastega. Kõik tooted on õlivabad ning kliiniliselt ja dermatoloogiliselt Eestis testitud.